9-asis Baltijos Regbio Taurės turnyras

Baltijos taurės turnyro sistema.
Varžybas buvo vykdomos trejuose skirtinguose pagal rangą divizionuose vieno rato sistema su išvykomis. Geriausia žemesnio diviziono komanda turėjo žaisti pereinamasias rungtynes su aukštesnio diviziono paskutine ekipa.
Pirmasis divizionas - Varšuvos "Folc AZS" (Lenkija), Rygos "Ovals" (Latvija), Šiaulių "Vairas" (Lietuva), Rygos rajono "STATS Miesnieki" (Latvija), Maskvos "Slava-Zenit" (Rusija)
Antrasis divizionas - Panevėžio "Ryšių statyba" (Lietuva), Kauno "Ąžuolas" (Lietuva), Rygos "RK-1964" (Latvija), Šiaulių "Salda" (Lietuva), Rygos "LMT Eži" (Latvija)
Trečiasis divizionas - RC Kekava (Latvija), Šiaulių "BaltRex" (Lietuva), Klaipėdos "Kuršiai" (Lietuva), Kaliningrado "Atlant" (Rusija)

1. Slava-Zenit Maskva

slava-zenit_m.jpg (186628 bytes)

Andrej Stafičuk, Igor Kulak, Vasilij Višnevskij, Oleg Kirkov, Jurij Teliatnikov, Kirill Frolov, Ilja Ševčenko, Sergej O. Evsejev, Sergej N. Evsejev, Denis Kravčenko, Artiom Avalian, Vadim Šuriakov, Vladimir Orlov, Aleksandr Kulešov, Kirill Ustinov, Aleksandr Korovuškin, Jevgenij Surovcev, Aleksandr Kapralov, Maksim Timochovskij, Bežan Mčedlidzė, Vladimir Choroškov, Romarik Uorobie, Ivan Jablonskij, Anton Korčagin, Igor Leonov, Michail Sidorov, Sergej Petuchov, Andrej Lavrušin, Pavel Tolstik, Aleksandr Lisiutin, Nikita Zingalev, Maksim Meščeriakov, Aleksandr Senin, Dmitrij Chanykov, Vladimir Levin, Pavel Kuzmin, Andrej Koročkin-Levickij, Viačeslav Jeremin, Ščukin, Soldatov, Staroščuk, Mitkov, Abadullin, Žuravlev, Karpov, Babkin
Vyriausiasis treneris - Andrej Čerevičnij, treneris - Viktor Beliajev, vadovas - Igor Čekanichin

2. STATS Miesnieki Rygos rajonas

Janis Kreicbergs, Edgars Cirulis, Janis Skuja, Maris Robežnieks, Vilmars Sokolovs, Aldis Augstkalns, Gatis Groza, Artūrs Kozels, Kristaps Andersons, Andrejs Aleksandrovs, Kaspars Jekabsons, Marcis Rullis, Andris Andersons, Gunars Andersons, Valters Rankis, Voldemars Batarags, Leno Bramanis, Lauris Upenieks, Viktors Tjagunenko, Anatolijs Vasiljevs, Kristians Krūklis, Marcis Petersons, Aris Andersons, Tenis, Zaporožec, Neit, Šults, Putninš
Vyriausiasis treneris - Uldis Bautris

3. Ovals Ryga

Janis Avdejevs, Aleksandrs Gulins, Uldis Volmars, Eduards Pulikovskis, Vladimirs Nikonovs, Vjačeslavs Tiško, Aleksejs Vlasovs, Karlis Rozentals, Sergejs Avdejevs, Vitalijs Haleckis, Jevgenijs Švačko, Demjans Zavadskis, Andrejs Kovalovs, Zaurs Zeinalovs, Andrejs Burunovs, V.Bagdasarjans, D.Štorchs, J.Ryžakovs, Bondarenko, Gorenčuk, Šnitnikov, Grinčuks, Rutčik
Vyriausiasis treneris - Vladimirs Nikonovs

4. Vairas Šiauliai
5. Folc AZS Varšuva
6. Salda Šiauliai
7. Ąžuolas Kaunas
8. LMT Eži Ryga
9. RK-1964 Ryga
10. Ryšių statyba Panevėžys
11. BaltRex Šiauliai
12. Kuršiai Klaipėda
13. Atlant Kaliningradas
14. RC Kekava

Pirmasis divizionas

  Komanda 1 2 3 4 5

1

Folc AZS       18 : 7 5 : 31
2 Ovals     29 : 10 3 : 24 14 : 30
3 Vairas   10 : 29   12 : 13  
4 STATS Miesnieki 7 : 18 24 : 3 13 : 12   13 : 13
5 Slava-Zenit 31 : 5 30 : 14   13 : 13  

Turnyrinė padėtis

1 Slava-Zenit 4 74 - 32 11
2 STATS Miesnieki 4 57 - 46 9
3 Ovals 4 46 - 64 8
4 Vairas 4 22 - 42 5
5 Folc AZS 4 23 - 38 4

Rezultatai

2006 05 27 Ovals neįvyko Folc AZS
2006 06 24 Slava-Zenit neįvyko Vairas
2006 07 02 Vairas 12 - 13
(0 - 3)
STATS Miesnieki
2006 08 05 Folc AZS 5 - 31
(5 - 7)
Slava-Zenit
2006 08 13 Folc AZS 18 - 7
(10 - 7)
STATS Miesnieki
2006 08 19 STATS Miesnieki 13 - 13
(13 - 10)
Slava-Zenit
2006 09 24 STATS Miesnieki 24 - 3
(3 - 3)
Ovals
2006 09 30 Ovals 29 - 10
(21 - 7)
Vairas
2006 10 15 Slava-Zenit 30 - 14 Ovals
2006 Vairas neįvyko Folc AZS

neįvykusiose rungtynėse aikštės šeimininkams skirti 3 taškai, svečiams - 0 taškų

---------------------------------------

Antrasis divizionas

  Komanda 1 2 3 4 5

1

Ryšių statyba   3 : 36 0 : 20 15 : 33 8 : 27
2 Ąžuolas 36 : 3   37 : 0 8 : 12  
3 RK-1964 20 : 0 0 : 37   5 : 20 0 : 57
4 Salda 33 : 15 12 : 8 20 : 5   33 : 17
5 LMT Eži 27 : 8   57 : 0 17 : 33  

Turnyrinė padėtis

1 Salda 4 98 - 45 12
2 Ąžuolas 4 81 - 15 10
3 LMT Eži 4 101 - 41 7
4 RK-1964 4 25 - 114 6
5 Ryšių statyba 4 26 - 116 4

Rezultatai

2006 04 22 Ryšių statyba 3 - 36
(3 - 0)
Ąžuolas
2006 05 06 RK-1964 5 - 20 Salda
2006 06 24 Salda 12 - 8 Ąžuolas
2006 07 08 RK-1964 20 - 0
(8 - 0)
Ryšių statyba
2006 08 12 Salda 33 - 17
(14 - 10)
LMT Eži
2006 08 31 LMT Eži 57 - 0 RK-1964
2006 09 16 Ryšių statyba 15 - 33
(8 - 16)
Salda
2006 09 30 Ąžuolas
5T 3C 2P
37 - 0
(23 - 0)
RK-1964
2006 09 30 Ąžuolas neįvyko LMT Eži
2006 11 11 Ryšių statyba 8 - 27 LMT Eži

neįvykusiose rungtynėse aikštės šeimininkams skirti 3 taškai, svečiams - 0 taškų

---------------------------------------

Trečiasis divizionas

  Komanda 1 2 3 4
1 RC Kekava   0 : 61 0 : 55 0 : 67
2 BaltRex 61 : 0   45 : 0 101 : 0
3 Kuršiai 55 : 0 0 : 45   63 : 5
4 Atlant 67 : 0 0 : 101 5 : 63  

Turnyrinė padėtis

1 BaltRex 3 207 - 0 9
2 Kuršiai 3 118 - 50 7
3 Atlant 3 72 - 164 5
4 RC Kekava 3 0 - 183 3

Rezultatai

2006 05 10 BaltRex 45 - 0
(29 - 0)
Kuršiai
2006 06 11 RC Kekava 0 - 61 BaltRex
2006 07 07 BaltRex 101 - 0
(62 - 0)
Atlant
2006 08 12 RC Kekava 0 - 67 Atlant
2006 08 12 Kuršiai 63 - 5 Atlant
2006 10 08 Kuršiai 55 - 0 RC Kekava